• ΕΡΤ1
  • ΕΡΤ2
  • ΒΟΥΛΗ
  • MEGA
  • ANT1
  • STAR
  • ALPHA
  • ΣΚΑΪ
  • TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:30

    ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ

  • 06:45

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 07:00

    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 10:00

    ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 12:30

    ΕΠΤΑ

  • 13:30

    EUROPE

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ERT REPORT

  • 17:00

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:30

    ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ 3

  • 19:00

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 20:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ 2

  • 20:55

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...

  • 00:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:30

    ALMANYA: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

  • 02:30

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 03:20

    ERT REPORT

  • 04:20

    EUROPE

  • 06:10

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ 2

  • 07:00

    PAJANIMALS

  • 07:30

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 08:00

    ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

  • 08:30

    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

  • 09:00

    ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ

  • 09:30

    ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ

  • 10:30

    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 11:30

    ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

  • 12:30

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

  • 13:30

    ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ

  • 14:00

    ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

  • 14:30

    ΓΙΑΚΑΡΙ

  • 15:00

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ

  • 15:30

    ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ

  • 16:30

    Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • 17:30

    ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ 2

  • 18:30

    ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ

  • 19:30

    Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 20:00

    TIFF

  • 20:30

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 22:00

    ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ: ΛΟΤΤΟ

  • 22:15

    ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ

  • 23:15

    ΜΙΑ ΓΑΛΛΙΔΑ ΣΤΟ ΜΑΝΧΑΤΑΝ

  • 01:15

    Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • 02:15

    ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ 2

  • 03:15

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

  • 04:00

    ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ

  • 05:00

    ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

  • 09:00

    Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

  • 11:00

    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ

  • 12:00

    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

  • 13:30

    ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ

  • 14:30

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

  • 15:00

    ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

  • 16:10

    ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ

  • 16:30

    EL AMOR BRUJO, ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ

  • 18:30

    Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ

  • 19:00

    ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

  • 19:30

    Ο ΚΑΡΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ

  • 20:30

    Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΓΚΕΡΣΟΥΙΝ

  • 22:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

  • 23:00

    ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

  • 01:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ